Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim

 

http://www.sp4solec.neostrada.pl/sp4/clip/Graphic5.jpg

 

Strona główna

Kadra Pedagogiczna

Dokumenty

Kontakt

 

 

Menu główne

  Strona główna

  Aktualności

  Archiwum

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Kadra pedagogiczna

  Uczniowie

  Baza dydaktyczna

Informator

  Dokumenty szkoły

  Sprawdzian

  Drzwi otwarte

  Pedagog

  Logopeda

  Biblioteka

  Świetlica

  Kalendarz

  Uroczystości szkolne

  Plan lekcji

  

 

 

 

 

IV FESTIWAL POEZJI I PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Regulamin

Karta uczestnika


IV SOLECKI FESTIWAL PIOSENKI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ - ELIMINACJE WIERSZ

WIERSZ- PRZEDSZKOLA

1.                    HANIA DĄBKOWSKA, 5L-OCHRONKA, WŁADYSŁAW BEŁZA, ZIEMIA RODZINNA

2.                    MACIEJ GAJDEL, 6L-OCHRONKA, A. WACŁAWSKI, K.BAYER, JESTEM POLAKIEM

3.                    MARTYNKA MICHTA, 6L-OCHRONKA, WŁADYSŁAW BEŁZA, MODLITWA ZA  OJCZYZNĘ

4.                    MAJA ŁAPETA (5 L.) - OCHRONKA, WIKTOR WACŁAWSKI, OJCZYZNA

5.                    TERESKA KOTWICKA, 6L.-OCHRONKA, M. KONOPNICKA , MODLITWA POLSKIEJ  DZIEWCZYNKI

6.                    KINGA GAJEK. 6L-OCHRONKA, KATARZYNA BAYER, ADAM WACŁAWSKI, ROTA MŁODEGO POLAKA”

7.                    KUBA KACZMAREK, 6L- OCHRONKA, EWA SZELBURG ZAREMBINA, MODLITWA

8.                    HANIA KRAJEWSKA,5L-OCHRONKA, K.BAYER, A.WACŁAWSKI , NIEPODLEGŁOŚĆ

9.                    PATRYK BARAŃSKI,6L- OCHRONKA, A. WACŁAWSKI , BIAŁY ORZEŁ

10.                 DARIA TARZYŃSKA, 5L, P-LE „PROMYCZEK”, Z.STAWECKI, „NASZE POLSKIE ABC”

11.                 NATALIA PISKORSKA, 5L, „PROMYCZEK”, WŁODZIMIERZ DOMARADZKI, OJCZYZNA

12.                 PATRYK ŚWIĘTOCHOWSKI, MIŁOSZ JASIŃSKI,, P-LE „PROMYCZEK”, W. BEŁZA,

                „KTO TY JESTEŚ”

13.                 NIKODEM CZAKI, P-LE „PROMYCZEK”, CZESŁAW JANCZARSKI, „BARWY

OJCZYSTE”

14.                 JAKUB ZAGOŻDŻON, „PROMYCZEK”

15.                 ANTOŚ  KACZAN, OCHRONKA, „KTO TY JESTEŚ”, W. BEŁZA

16.                 SZYMON JASKOT, OCHR., MAŁY POLAK

17.                 ANTONI FRISCHKE – SZULC, OCHR., CZYM BĘDĘ, HALINA ŁOCHOCKA

18.                 SZYMON GLIWIŃSKI, OCHR., SŁOWA OJCZYSTE, HALINA ŁOCHOCKA

19.                 OLIWIER BANIA, PROMYCZEK., W. BEŁZA, CZYM BĘDĘ?

WIERSZ- KLASY 1-3

1.                    JULIAN MARCZYŃSKI, SP4 KL.II, L.WISZNIEWSKI, „11 LISTOPADA”

2.                    MAKSYMILIAN WICHLOWSKI?, SP4 KL.I, KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI „ELEGIA O CHŁOPCU POLSKIM”

3.                    NINA DĄBROWSKA, SP4, KL.I, CZESŁAW JANCZARSKI, „WISŁA”

4.                    JAKUB MIELCARSKI, SP4, KL.II, JAN LECHOŃ, „HISTORIA O JEDNYM CHŁOPCZYKU I O JEDNYM LOTNIKU”

5.                    MICHAŁ PAJOR, ZS, KL.I, J. BIAŁOBRZESKA, “MOJA MAŁA OJCZYZNA” WIŚNIEWSKI

6.                    KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI, SP4, W. BEŁZA, ZIEMIO RODZINNA

WIERSZ- KLASY 4-6

1.HANNA KOWALSKA,SP4, KL.V, M. KONOPNICKA, „OJCZYZNA”

2. WIKTORIA GRUSZECKA, SP4, KL.V, C. K. NORWID „MOJA PIOSNKA”

3. MARCEL MAZUR, SP4, KL. 4, EDWARD SŁOŃSKI, „TA, CO NIE ZGINĘŁA”

4.DAWID FABISZAK, SP4, KL.5, JULIAN PRZYBOŚ, „PÓKI MY ŻYJEMY”

NATALIA TOŁOCZKO, 5A SP4, POLSKA

KAMIL RUDNY KL.4 SP1 ZS, BAGNET NA B ROŃ, W. BRONIEWSKI

5.ADRIAN WOJEWÓDZKI, SP4, KL. VI, KONSTANTY KRUMŁOWSKI, „JAK DŁUGO W SERCU NASZYM”

6.SANDRA SUCHARA, SP4, KL., L. WISZNIEWSKI, „11 LISTOPADA”

7. ZUZIA NIEWIADOMSKA, 5C SP4, POLSKA, ANTONI SŁONIMSKI

8. MICHAŁ KARŁOWSKI SP4, SYNKOWIE MOI, JERZY ŻUŁAWSKI

9. VANESSA OSTROWSKA, SP1 ZS, PIEŚŃ O ŻOŁNIERZACH Z WESTERPLATTE, K. I. GAŁCZYŃSKI

10. MAŁGORZATA FLOREK, SP1, ZS, OJCZYZNO, MARIA KAZIMIERA SARNACKA

11. MICHAŁ KONOPA, KL.4 SP1 ZS, TU WSZĘDZIE JEST POLSKA, TADEUSZ KUBIAK

12. JULIA LEWANDOWSKA, KL.5 SP1 ZS, OJCZYZNA, M. KONOPNICKA

13. ALICJA FRISCHKE – SZULC, KL. 5 ZS, WISŁAWA SZMBORSKA, GAWĘDA O MIŁOŚCI DO ZIEMI OJCZYSTEJ (FR.)

14. SARA MARSZAŁEK, 5C SP4, J. PIETRZAK, TAKI KRAJ

WIERSZ- GIMNAZJUM

1.MAJA CIESIŃSKA –GP2- JAN LECHOŃ „ POLONIA RESSURECTA”

2.WIKTORIA KOŁODZIEJCZYK-GP2- WŁADYSŁAW BEŁZA „O CELU POLAKA”

3.KACPER SZEFKE , KRZYSZTOF KAMIL BACZYŃSKI, „POLACY”

4.PAWEŁ POLZIN, GP2, FRAGMENT „PANA WOŁODYJOWSKIEGO” HENRYKA  SIENKIEWICZA

5.KAROLINA MATUSZAK, GP2, MARIA SULIMA, „OJCZYZNO”

6.MARTA OLEJNICZAK, GP2, „OJCZYZNA MOJA”, AUTOR NIEZNANY

7. ZBIGNIEW SIEDLECKI,  GP ZS NR1 W SOLCU KUJAWSKIM, J. ŻUŁAWSKI "SYNKOWIE MOI",

8. KLAUDIA MROCZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1, JULIAN PRZYBOŚ "PÓKI MY ŻYJEMY"

9. OLIWIA PAWŁOWSKA 1B GP ZS, Z GŁOWĄ NA KARABINIE, K. K. BACZYŃSKI

10. NATALIA DZIUBEK, 1B GP ZS, MOJA OJCZYZNA, ARTUR OPPMAN

11. MARTA KOCHAŃSKA 1B GP ZS, MOJA PIOSNKA II, C. K . NORWID

IV SOLECKI FESTIWAL PIOSENKI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ - ELIMINACJE PIOSENKA

PIOSENKA- PRZEDSZKOLA

1.MICHAŁ KURYŁOWICZ, 6L.-OCHRONKA, PAŁACYK MICHLA

2.KLAUDIA POGOŃ, 6L,-OCHRONKA, JESTEŚMY POLAKAMI

3.ZESPÓŁ SŁONECZKA- PROMYCZEK, PŁYNIE WISŁA, PŁYNIE (16)

4. GRUPA MOTYLE- PROMYCZEK, PRZYBYLI UŁANI (15)

5.MARTA URBAŃSKA, PROMYCZEK, PAŁACYK MICHLA

6.KALINA KUCHTA, PROMYCZEK, PRZYBYLI UŁANI

PIOSENKA- KLASY I-III

1.MARTYNA GAJDEL,SP4, KL.3, JACEK KACZMARSKI, MURY

2.MAJA MILEWSKA, SP4, KL. III, TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA

3.JULIA EJSMONT, SP4, KL.I, TU WSZĘDZIE JEST POLSKA

4.JULIA JASKOT, SP4, KL.I, ROZKWITAŁY PĄKI BIAŁYCH RÓŻ

5. KAROLINA PAJOR, 2 C SP1, JEDENASTY LISTOPADA, MUZ: JAROSŁAW PIĄTKOWSKI SŁ.: ELŻBIETA BUCZYŃSKA

6. MONIKA SZACHNIEWICZ, 3B SP4, PAŁACYK MICHLA

7. KAMIL ZAJĄC - KL. 2 SP ZS, SERCE W PLECAKU

8.       JULIA MIKLASZEWSKA I  ALEKSANDRA SOBCZAK, KL. 2 SP ZS, TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA

9.       KATARZYNA PATER ZS POWRÓCISZ TU IRENA SANTOR

PIOSENKA- KLASY IV-VI

1.EMILIA ŻAK,SP4, KL. IV, „WARSZAWO MA”

2.KINGA NAJZER, SP4, KL.V, „BIAŁE RÓŻE”

3.PATRYCJA KUŻAJ, SP4. KLV, TU WSZĘDZIE  POLSKA (A’CAPELLA)

4.TREEFECTA (JULIA PRZYBYLSKA, PIOTR KUŻAJ, MAGDA NOWAKOWSKA), SP4, KL.V, „BIAŁE RÓŻE”(3)

5.PAWEŁ DĘBOWSKI, SP4, KL. PIECHOTA

6.NATALIA ZALEWSKA, SP4, ADAM ASNYK, MIEJCIE NADZIEJĘ

7. GRACJAN GWITT 5C SP4, WARSZAWSKIE DZIECI, S. R. DOBROWOLSKI, A. PANUFNI

8. PAULINA ŚWIST, ZS, KL.5, WARSZAWO MA

9. NATALIA KRZEMIENIECKA, ZS KL.5, SANITARIUSZKA MAŁGORZATKA

10. MAGDA FRASZ, MILENA KUBISZEK, ZUZIA SOKOŁOWSKA, KLAUDIA KOŹMIŃSKA, 4A SP4, ROTA

11. ZESPÓŁ WOKALNY (3 OS) ZS, ŻEBY POLSKA…, J. PIETRZAK

12. JAKUB TOMASZ ŁOJEWSKI, KL5 SP1 ZS, 11 LISTOPADA    69723 0921

PIOSENKA- GIMNAZJUM

1. SCHOLA PAULINKI PAR. NAWR ŚW. PAWŁA, PAŁACYK MICHLA, JÓZEF SZCZEPAŃSKI, POLSKIE KWIATY, S. MAGDALENA NAZARETANKA

2.MAGDALENA SŁAWNIKOWSKA, GP2, REGINA PISAREK, TAK DŁUGO WAS CHŁOPCY NIE BYŁO

3.JULIA LEWANDOWSKA, GP2, BIAŁY KRZYŻ

4.ANGELIKA LEWANDOWSKA, GP2, MODLITWA O WSCHODZIE SŁOŃCA, J. KACZMARSKI

5.ZESPÓŁ GP2, MAGDALENA  SŁAWNIKOWSKA, JULIA LEWANDOWSKA, ANGELIKA LEWANDOWSKA, SANDRA PUZIO, KINGA MAZUR, KAMIL ZBORACKI, PAWEŁ POLZIN, „MODLITWA: OBUDŹ SIĘ POLSKO”, LECH MAKOWIECKI

6. ALICJA STANGRECIAK, „ŚPIEWKA 1920”

7. ZS: JULIA JÓŹWIAKOWSKA, MARIA SKOREK, WERONIKA ŚWIST, IZABELA STASZEK, KORNELIA JARCZYŃSKA, DOROTA SZMIGIEL, KATARZYNA SKOREK, PAULINA DOWNAR, KATARZYNA RASZKOWSKA, MAREK KORDUS, JULIA MAN, „ŻOŁNIERZOM WESTERPLATTE”

8. SANDRA PUZIO GP2, MAREK GRECHUTA, OJCZYZNA

                                                                     

 

 

 

plakat.jpg

 

 

HARMONOGRAM

IV Soleckiego Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej

 

 

WTOREK, 5 XI 2013 r. godz. 15.00, SP4, sala 75

– przesłuchania – wiersz

(KLASY 4-6 ORAZ GIMNAZJA OD OK. 16.00)

 

ŚRODA, 6 XI 2013 r. godz. 15.00 SP4, mała sala gimn.– przesłuchania - piosenka

(KLASY 4-6 ORAZ GIMNAZJA OD OK. 16.00)

 

KONCERT FINAŁOWY

PIĄTEK, 8 XI 2013 r. godz. 16.00, kościół św. Stanisława Bp. i M.

 

ZAPRASZAMY!

 Solecki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej 

Jeśli czujesz się Polakiem, umiesz śpiewać lub recytować

i nie straszny Ci występ na scenie, koniecznie zgłoś się na:

image003.jpg

IV Solecki Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej

Odbędzie się on tuż przed Świętem Niepodległości, (5-8 XI 2013 r.) eliminacje w SP4 oraz finał w kościele Św. Stanisława.

 

Dla uczestników atrakcyjne nagrody i dyplomy! Nie zwlekaj, ten występ możesz zapamiętać na długo!

 

Repertuar: piosenka patriotyczna albo recytacja wiersza o tej tematyce

Uczestnicy:  wystąpią z podziałem na następujące kategorie wiekowe:
- 3 – 6 lat (przedszkole, zerówki);  6 - 9,  (kl.  1-3); 10-13 (kl. 4-6);- 13 – 15 (gimnazjum)

Zgłoszenia do 2 listopada b.r., o szczegóły pytaj swoich nauczycieli lub wyślij mejla ze zgłoszeniem  na purple.rock@poczta.fm

Szczegóły: www.sp4solec.neostrada.pl

 

Organizatorzy (i kontakt):

image005.png

 

Przedszkole Publiczne nr 1 „Promyczek”, ochronka, „Reksio” -Małgorzata Kaczan

Szkoła Podstawowa nr 4 - Błażej Kaczan

GP2 – Marcin Rydel

Zespół Szkół – Bohdan Czapiewski

 

karta ucz_1 


 

 

 

 

 

 

Konkurs

Zagłosuj na nas !!!

    Zagłosuj na nas! Szukaj w Eduseeku!

 

żne

  Samorząd

  Konkursy

  Sport

  Publikacje

  Galeria zdjęć

  Nasze miasto

 

 

 

 

 

 

opiekun strony - Dorota Noskowiak